FOTONEWS:

kalendarze 2011 – z własnymi zdjęciami – nowe wzory !!! (inne / Ententino) 2010-11-10 20:52:44
 

Jak co roku, Ententino.pl zaprasza do swojej oferty kalendarzy z Twoimi zdjęciami, teraz na 2011 rok. Teraz jeszcze więcej wzorów – bo aż 11 prześlicznych propozycji w 71 unikalnych odmianach – zaprojektowanych profesjonalnie i z wielkim smakiem  – każdy znajdzie kalendarz na 2011 dla siebie !

Przygotowanie kalendarza nigdy nie było prostsze. Nie musisz ściągać, instalować i uczyć się żadnych skomplikowanych programów do tworzenia kalendarzy – otrzymanie kalendarza z Ententino jest jak bułka z masłem. Wystarczy: wybrać 12 zdjęć, przesłać mailem, zatwierdzić projekt, zapłacić i poczekać na listonosza z gotowym kalendarzem.

Do wyboru jest aż 11 projektów kalendarzy. Kalendarze są różnych formatach i odmianach w sumie do wyboru jest aż 71 przepięknych wzorów! Kalendarze oferowane są w formacie A4 (297 x 210 mm) lub A3 (297 x 420), 13 kartek, na każdej stronie 1 miesiąc, spiralowane z zawieszką. Kalendarze wykonywane są w technologii wysokiej jakości jednostronnego druku cyfrowego grubym papierze kredowym 200g/m2. Jednostronny druk pozwala, po zakończeniu się roku kalendarzowego na wycięcie wybranych zdjęć i oprawienie w ramki!

W tym roku nowością są kalendarze ze zdjęciem w kółku, oraz kalendarze z dwoma zdjęciami na każdy miesiąc.

Ceny kalendarzy są bardzo przystępne jak na tak szczególny produkt i zaczynają się już od 39,90 zł (w przypadku 13-stronicowego kalendarza biurkowego ze zdjęciami) !

Oferta obejmuje również kartki świąteczne z własnym zdjęciem, może wstawić zdjęcie dziecka, narzeczonego, babci lub pieska. Wysłanie tak spersonalizowanej kartki bożonarodzeniowej komuś bliskiemu – bez wątpienia sprawi mu wiele radości.

Więcej informacji na www.ententino.pl

(admin)

informacja oryginalna ››       inne newsy ››

Znaki firmowe i towarowe zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych i są chronione odpowiednimi prawami.
Wszelkie prawa do użytych na tej stronie materiałów, nazw i znaków handlowych należą do ich właścicieli.
Prawa autorskie do zdjęć, artykułów należą do ich autorów.